Умови та гарантії. Обмін та повернення.

Якщо у вашому замовленні переплутали товар або додали те, що ви не замовляли, якщо при отриманні посилки помітили пошкодження товару або упаковки, ми допоможемо вам вирішити це питання.

 

1. Якщо під час отримання посилки ви бачите, що доставлений товар не відповідає замовленню або пошкоджено, ви можете повернути товар. Повідомте нам проблему і ми узгодимо з вами варіанти рішень (повернення грошей або заміну товару).

 

2. Якщо проблему виявлено не відразу, зв'яжіться з нами за телефоном +380 (96) 118 85 84 або на пошту laviva.ukr@gmail.com та опишіть проблему. Ми зв'яжемося з вами протягом двох робочих днів, щоб узгодити варіанти рішень (повернення грошей або заміну товару).

 

3. Ніхто не застрахований від збою з виробництва. Ви завжди можете повернути товар неналежної якості. У такому разі ми повернемо вам гроші за покупку або повністю замінимо товар.

 

4. Ми гарантуємо своєчасне відправлення замовлення (надсилаємо протягом двох робочих днів після оплати). Якщо ваше замовлення не було вчасно надіслано, то ми повернемо вартість послуг доставки.

 

Будь ласка, при виникненні якоїсь проблеми зв'яжіться з нами і наш менеджер легко та швидко вирішить ваше питання 096 118 85 84